HpFans-Bg.com

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”

ИндексPortalГалерияВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВходПророчески Вести

Share | 

Правила (мухаха!)

Go down 
АвторСъобщение
Проф. Моник Виан

Female
Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Правила (мухаха!)   Съб 28 Мар 2009, 05:01

Правила

1. Засега няма определен брой ученици, които се приемат. Не вярвам записалите се да минат десет, а ако това стане, не виждам причина да не бъдат допускани, когато след минимално време класът ще се стопи заради непредадени домашни, колкото и стриктно да подбирам учениците.
2. Изключвам при три непредадени домашни. Ако ви е налегнала чак такава работа, нищо не пречи да се извините предварително. Ако не ги предадете отнемам от дома ви 300 точки.
3. Срокът за предаване на домашно е от 7 до 10 дни, в зависимост от в зависимост от самото домашно и денят на преподаване на урока.
4. Изисквам присъствие в час. Тоест не по време на урока да си киснете във форума, а след като съм го пуснала, дори и да нямате за домашно да пишете РП в темата, да напишете поне един РП пост. Няма значение какъв - може да ми зададете въпрос, свързан с урока или домашното, може просто да напишете как слушате урока и си записвате, или пък как ви е скучно. Няма значение. Просто искам да видя, че 'присъствате'. Тази година няма да пиша отсъствия, но ако се колебая за оценката на някое домашно, ще погледна дали имате РП пост и, ако е има и е добър ще напиша по-висока оценка.
5. Флуудът в секцията е напълно забранен, няма значение дали сте записан или не, както знаете флуудът се награждава с бан...
6. Имате право на три предварителни извинения. Давате ми основателна причина и аз в дневника ви пиша извинени и след това трабва отново да ми предадете домашното, разбира се. Ако не ми го преададете до края на срока на следващото домашно, вече ви пиша Трол.
7. Ако някое домашно ми е предадено след крайния срок за предаване, деля точките от оценката на две (т.е., ако за И давам 100т., ако е предадено след крайния сорк, ще дам 50)
8. Ако напуснете предмета по свое желание - отнемам от дома Ви 200 точки.

Оценяване:
Изключителен -И- (+100 т.)
Надхвърлящ очакванията -НО- (+70 т.)
Приемлив -П- (+40т.)
Слаб -С- (0т.)
Ужасен -У- (-30 т.)
Трол -Т- (-60 т.) (при непредадено домашно получавате автоматично тази оценка)

Когато до оценката си имате * да знаете, че не ви е пълна оценката, но съм решила да ви поощря с по-висока оценка. Затова на оценките с * давам по-малко точки, отколкото на нормалните ^^

Моля, който е прочел правилата, в темата за записване да напишете една... емоушънка ухилена, хах. За да знам дали сте ги прочели =)
Върнете се в началото Go down
Проф. Моник Виан

Female
Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Правила (мухаха!)   Съб 28 Мар 2009, 05:46

Ново... правило.
Повече няма да давам срокове за домашни, защото ми писна. Сега казвам, че последния урок и за двата курса ще бъде предаден на 12 април, неделя. Дотогава ще си пускам уроци и теми за домашни, но вие можете да ги пращате, когато си искате... тоест, до 12 април. След това ще напиша всички оценки, ще ви оформя годишния успех и толкова.
Ъм... и пращайте домашните си на този акаунт, не на Beautiful Mind... То така или иначе с този вече съм даскал, ама все пак да предупредя, че може да има някои недоразбрали...
Върнете се в началото Go down

Правила (мухаха!)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1